Kontaktinformation

Välkommen till Treo Plåt
021 - 81 11 53
info@treo-plat.se
Treo Plåt AB
Omformargatan 20
721 37 Västerås
Sweden
Treo Plåt AB
Sturegatan 2
776 35 Hedemora
Sweden
Personal
På Treo Plåt fokuserar vi på kvalitet och effektivitet, därför är alla våra medarbetare mycket skickliga med många års erfarenhet. Välkommen att kontakta oss!
Anas Zubair
VD, Försäljning, Produktion
Civilingenjör
021-47 48 426
anas.zubair@treo-plat.se
Mustafa Nahid
Teknisk beredning
Högskoleingenjör
021-47 48 420
mustafa.nahid@treo-plat.se
Robert Mellberg
Konstruktion
021-47 48 421
robert.mellberg@treo-plat.se
Inger Teffer
Tryckavlastning
021-47 48 425
Kl. 8.30-12.00
inger.teffer@treo-plat.se
Tatu Mourujärvi
Logistik
021-47 48 423
Logistik@treo-plat.se
Monica Nyberg
Inköp, Administration
021-47 48 422
Monica.nyberg@treo-plat.se
Produktionspersonal
Roger Lindman
Leif Ullberg
Peter Myhrman
Rickard Söderbäck
Mats Bagge
Mattias Bylund
Andreas Uggla
Arne Dalman
Jobba hos oss
Vi söker alltid efter nya motiverade, engagerade och kunniga medarbetare.
Kontakta oss om du vill bli en del av vårt sköna gäng på info@treo-plat.se